İçerik Dağıtım Ağı (CDN)


Web içeriğinin dağıtımını büyük ölçüde hızlandırır, kullanıcılara ve hedef kitleye yaklaştırır
 

content-delivery-network-cdn
DT Cloud CDN

Bulutta barındırılan projeniz için ölçeklenebilirlik, performans, hız ve güvenlik sağlar. CDN; gecikmeyi azaltmaya, yükleme süresini hızlandırmaya, bant genişliği tüketimini azaltmaya, web sitelerini güvenli hale getirmeye ve sunuculara zarar veren kazıyıcıları engellemeye yardımcı olur. 

Kullanım Örnekleri

Live Game, Sports and Events Streaming
Canlı Oyun, Spor ve Etkinlik Akışı

DT Cloud Canlı Akış hizmeti size yerinde kodlayıcı, canlı yayınınız için yedekleme ve izleyicileriniz için kesintisiz bir akış deneyimi sunar. Canlı Akış CDN Kaynağı, CDN ağı üzerinden canlı akış sağlar. Desteklediğimiz protokoller: RTMP, RTSP (Android OS), MPEG-TS, Microsoft Silverlight (Microsoft sorunsuz akış), HDS (HTTP Dinamik Akışı), Apple HLS. Hızlı ve güvenli web siteleri sunun.

Bring Your Content Closer To Your Customer
İçeriğinizi Müşterinize Yaklaştırın

Oyun ve medya şirketleri, trafik artışları, sunucu birleştirmeleri, liderlik tabloları, oyun içi hata düzeltmeleri için oyun verilerini geri alma, veri tabanı bağlantısı kalıcılığı, trafik satın alma optimizasyonu ve daha fazlasıyla başa çıkmak için özelleştirilmiş, ölçeklenebilir, güvenilir ve çevik veri tabanı çözünürlükleri çağrısında bulunuyor.

Increase The Speed Of Dynamic Content And APIs Delivery
Dinamik içeriğin ve API’lerin teslim hızını artırın

Uç nokta sonlandırmayı destekleyen, amaca yönelik olarak oluşturulmuş bir küresel ağ mimarisi, dinamik web içeriği teslimi için idealdir. Bu, müşterilerinize daha hızlı yükleme süreleri ve daha güvenilir hizmet sunmanızı sağlayacaktır.